Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3 (20BS003NUK) Laptop adapter 65W
Koop nu een Lenovo Thinkpad adapter voor uw X1 Carbon Gen 3 (20BS003NUK) laptop. Met 1 jaar garantie. Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3 (20BS003NUK) adapter direct leverbaar. De beste vervanging voor uw Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3 (20BS003NUK) oplader. Vermogen: 65W, Plugmaat: Lenovo square-tip, Spanning: 20V, Max. stroomsterkte: 3,25A.